SAZINĀTIES

SAZINĀTIES

iPhone 7 baterijas maiņa | iPhone 7 akumulatora maiņa

Kā saprast, kad ir jāveic Jūsu mobilā telefona iPhone 7 baterijas maiņa? Ja Jūsu iPhone 7 mobilais telefons sāk ļoti ātri izlādēties un pie lādēšanas, tas ātri uzlādējas, tā ir…

Kā saprast, kad ir jāveic Jūsu mobilā telefona iPhone 7 baterijas maiņa?

  1. Ja Jūsu iPhone 7 mobilais telefons sāk ļoti ātri izlādēties un pie lādēšanas, tas ātri uzlādējas, tā ir pazīme, ka jūsu iPhone 7 baterija ir jāmaina un ir jāgriežas pie lēts mobilo telefonu remonts meistariem.
  2. Sākumā Jūsu iPhone 7 baterijas izlādes cikls būs diezgan garš ar laiku iPhone 7 baterijas izlādes cikls paliks arvien īsāks un īsāks līdz kamēr iPhone 7 baterija neturēs strāvu vispār un iPhone 7 baterija būs jāmaina.
Lēts mobilo telefonu remonts | iPhone 7 baterijas maiņa

Kā pagarināt iPhone 7 baterijas mūžu?

Lai pagarinātu Jūsu iPhone 7 baterijas mūžu ir pareizi jāveic iPhone 7 baterijas uzlāde, t.i., jāveic pilni iPhone 7 baterijas uzlādes un izlādes cikli – proti, katram iPhone 7 akumulatoram tiek noteikts mūža garums, uzlādes un izlādes ciklos, piemeram, ja iPhone 7 baterijai ir 1000 uzlādes cikli, tas nozīmē ka pēc 1000 uzlādes cikliem iPhone 7 akumulatora mūžs ir beidzies un iPhone 7 baterija ir jāmaina.

Kā pareizi veikt iPhone 7 baterijas uzlādi?

Ir jāveic pilni iPhone 7 baterijas uzlādes un izlādes cikli, proti, ir jāsagaida kamēr iPhone 7 baterija ir pilnībā izlādējusies un tad iPhone 7 baterija ir pilnībā jāuzlādē.

Ja Jūs iPhone 7 bateriju pieslēdzat pie lādētāja un tūlīt pat izraujat (nesagaidot 100% uzlādi), tad Jūs esat iztērējis vienu iPhone 7 baterijas uzlādes ciklu.

1000-1 = 999 rezultātā Jūs pat neesat uzlādejis iPhone 7 bateriju, tomēr cikls ir iztērēts un, lai veiktu pilnu uzlādi Jums nāksies tērēt vēl ciklus.
Ja Jums patīk lādēt bateriju pa 50%, tad Jūsu iPhone 7 baterijas mūžs būs 2 reizes īsāks nekā cilvēkam, kurš lādē sava iPhone 7 telefona bateriju līdz 100%